Skip to content
banner image

Kino na spletu

Spletna platforma AKMS

Kino Velenje je eden izmed dvajsetih kinematografov v Art kino mreži Slovenije (AKMS), ki preko lastne spletne platforme

      https://online.artkinomreza.si/

           omogoča ogled skrbno izbranega kakovostnega filmskega programa za različne generacije.

Platforma je preprosta in varna za uporabnika, omogoča legalen ogled filmov, z enotnim kuriranim programom za odrasle, mladostnike in otroke ter cenikom. Na voljo so občasno tudi paketi večih skrbno izbranih tematskih filmov po posebej ugodni ceni. Filme si je mogoče ogledati na osebnem računalniku, tablici, pametnem telefonu ali televizorju. S plačilom 6,5 EUR gledalec dobi 7-dnevni dostop za ogled filma oziroma za sklop filmov posebnega izbora. Vse o registraciji, računu in najemu filma izveste na spletni platformi. Sledili bodo tudi spremljevalni dogodki in vsebine. Spletna platforma je kinu komplementarna storitev, ki jo člani AKMS in s tem Kino Velenje omogočajo v tesnem partnerstvu z distributerji oziroma ponudniki vsebin, omogoča pa dostop do filmskega programa tudi vsem tistim, ki zaradi katerega koli razloga ne morejo ali težje obiščejo kino. Ponudba spletne platforme AKMS se bo zato razvijala in dopolnjevala.

SPLETNI KINO SPORED

Cena spletnega nakupa filma: 6,5 EUR za film

Suhe trave/Kuru Otlar Üstüne, drama

Priscilla/Priscilla, romantična biografska drama

Pankrt/Bastarden, zgodovinska drama

Okus strasti/La Passion de Dodin Bouffant, romantična drama

Interesno območje/The Zone of Interest, zgodovinski dramski film

Ježek in vran na sirovi dirki/Solan og Ludvig - Herfra til Flåklypa, sinhronizirana animirana lutkovna pustolovščina za otroke

Nina in ježeva skrivnost/Nina et le secret du hérisson, sinhronizirana pustolovščina za otroke

Ingeborg Bachmann: Potovanje v puščavo/Ingeborg Bachmann – Reise in die Wüste, drama

Miniserija Muri: Rojstni dan, Sprehod, Kosilo, Tekma, Ples, slovenski animirani filmi za najmlajše, 5+

Roza in Kamena škratinja/Roselil og Stentrolden, sinhronizirana pustolovščina za otroke, 5+

Kapitanka Nova/Captain Nova, podnaslovljena znanstvenofantastična pustolovščina za otroke, 9+

Pošast/Kaibutsu, drama

Neskončni spomin/La memoria infinita, dokumentarni film

Tako zraste ..., serija šestih kratkih animiranih filmov za najmlajše, 3+

Tako zraste 2 ..., serija kratkih animiranih filmov za najmlajše, 3+

Antigona - Kako si upamo!, dokumentarno-igrani slovenski dokumentarec

Snežni leopard/La panthère des neiges, dokumentarni film

Triumf/Un triomphe, komična drama

Luzzu/Luzzu, drama

Pariz, 13. okrožje/Les Olympiades, komična romantična drama

Sončni zaton/Sundown, drama

Zgodba moje žene/A feleségem története, romantična drama

Začetek/Dasatskisi, drama

Dobri šef/El buen patrón, komedija

Divja Slovenija, dokumentarni film

Razpoložena za ljubezen/Fa yeung nin wah, romantična drama

Rocca spreminja svet/Rocca verändert die Welt, mladinska komična pustolovščina

Salon pri Romy/Kapsalon Romy, mladinski film

Bertov dnevnik/Berts dagbok, mladinski film

Mala mama/Petite maman, drama

Luknja/Il buco, dokumentarni film

Ne puščaj sledi/Żeby nie było śladów, drama

Vorteks/Vortex, drama

Najboljši Sune/Sune – Best Man, mladinska komedija

Sune in Sune/Sune vs. Sune, mladinska komedija

Slavna medvedja zasedba Sicilije/La fameuse invasion des ours en Sicile, pustolovščina za otroke (6+)

Kraljica smeha/Comedy Queen, mladinska drama

Škratki/Die Heinzels - Rückkehr der Heinzelmännchen, sinhronizirani animirani film za otroke (5+)

Olga/Olga, športna drama

Gašper in Petra - čudoviti božič, igrano-animirani film za otroke (4+), pripovedovanje v slovenščini

Gašper in Petra - najboljša prijatelja, igrano-animirani film za otroke (4+), pripovedovanje v slovenščini

Gašper in Petra - na zimskih počitnicah, igrano-animirani film za otroke (4+), pripovedovanje v slovenščini

Gašper in Petra - na safariju, igrano-animirani film za otroke (4+), pripovedovanje v slovenščini

Dogodek/L'événement, drama

Rez!/Coupez!, komična grozljivka/parodija

Ježek in vran pričarata božič/Solan og Ludvig - Jul i Flåklypa, sinhroniziran animirani družinski film

Menjava Božičkov/Snekker Andersen og Julenissen, božična pustolovščina (6+)

Pozabljeni božič/Snekker Andersen og Julenissen: Den vesle bygda som glømte at det var jul
, božični film (6+)

Prespati pri prijateljici/Siv sover vilse
, božični film (6+)

Obe strani rezila/Avec amour et acharnement, romantična drama

LGBT_SLO_1984
, slovenski dokumentarni film

Kraljestvo severnega jelenčka/Ailo: Une odyssée en Laponie
, pustolovski družinski dokumentarni film, pripovedovanje v slovenščini

Prvi sneg/Ensilumi, mladinski film (11+)

Čarobna zima v Mumindolu/Muumien taikatalvi
, sinhronizirana zimska pravljica (4+)

Misija Arktika/Operasjon Arktis
, mladinska pustolovščina (8+)

Moja Vesna
, slovenska drama

Lunana: jak v razredu/Lunana: A Yak in the Classroom
, drama

MRI/R.M.N., drama

Rimini/Rimini, drama

Super fuzbalistični/Los futbolísimos, pustolovščina za otroke in mlade (8+)

Nad oblaki/SpaceBoy, pustolovščina za otroke in mlade (10+)

Moj oče klobasa/Mijn vader is een saucisse, družinska komedija (9+)

Faraon, divjak in princesa/Le Pharaon, le Sauvage et la Princesse, animirane pripovedke (8+)

Nelly Rapp: agentka za pošasti/Nelly Rapp – Monsteragent, družinska pustolovščina (8+)

Titina/Titina, sinhroniziran družinski pustolovski film (6+)

Zverinice iz gozda Hokipoki/Dyrene i Hakkebakkeskogen, sinhroniziran lutkovni muzikal (4+)

Binti/Binti, mladinski film (8+)

Nenavaden teden s Tesso/Mijn bijzonder rare week met Tess, mladinski film (9+)

Blizu/Close, drama

Ljubezni Patricie Highsmith/Loving Highsmith, biografska drama

Vse povsod naenkrat/Everything Everywhere All at Once, akcijska komedija

Neverjetno, a resnično/Incroyable mais vrai, komedija

Kolonija: mularija/Une colonie, mladinski film, 12+

Loti in izgubljeni zmaji/Lotte ja kadunud lohed, sinhronizirana animirana pustolovščina, 4+

Fant z oblaki/Cloudboy, mladinski film, 9+

Hokus pokus Albert/Hokus pokus Albert Åberg, sinhronizirana animirana pustolovščina, 4+

Volkovi/Los Lobos, mladinska drama, 10+

Hrastovo srce/Le chêne, dokumentarni film za otroke, brez dialogov, 6+

Najboljši rojstni dan/Best Birthday Ever, sinhronizirana dogodivščina za otroke, 4+

Izginjanje/Verschwinden, dokumentarni film

Zveri/As bestas, psihološki triler

Moja žirafa/Dikkertje Dap, pustolovščina za otroke, 5+, pripovedovanje v slovenščini

Medved Bamsi in čarovničina hči/Bamse och häxans dotter, sinhronizirana pustolovščina za otroke, 4+

Pikica, Koko in divji nosorog/Cirkeline, Coco og det vilde næsehorn, sinhronizirana pustolovščina za otroke, 4+

Učitelj žaba/Meester Kikker, podnaslovljena dogodivščina za otroke, 6+

Sveti pajek/Holy Spider, kriminalna drama

Bučko/Ma vie de Courgette, sinhroniziran lutkovno-animirani film, 8+

Pošast Moli/Ted Sieger's Molly Monster - Der Kinofilm, sinhronizirana pustolovščina za otroke, 4+

Loti in skrivnost mesečeva kamna/Lotte ja kuukivi saladus, sinhronizirana pustolovščina za otroke, 5+

Najin svet/U-ri-deul, podnaslovljen mladinski film, 8+

Ptice selivke/Les oiseaux de passage, podnaslovljena pustolovščina za otroke, 7+

Pojdi z mano, slovenska pustolovščina za mlade, 9+

Kickbokserka/Vechtmeisje, mladinski film, 9+

Kiti, varuhi planeta/Les Gardiennes de la planète, sinhroniziran dokumentarni film, 7+

Ptice jezer, njihova vrnitev, slovenski dokumentarni film

Jaz in moj muc Ru/Mon chat et moi - La grande aventure de Rroû, podnaslovljena pustolovščina za otroke, 7+

Jaz sem William/Jeg er William, podnaslovljen mladinski film, 8+

Sova in miška/Uilenbal, družinski glasbeni podnaslovljeni film, 6+

Medvedek Bamsi in mesto tatov/Bamse och tjuvstaden, sinhronizirana pustolovščina za otroke, 4+

Kapitan Morten in kraljica pajkov/Captain Morten and the Spider Queen, podnaslovljena pustolovščina za otroke, 7+

Los Bando/Los Bando, podnaslovljena mladinska komedija, 9+

Pero, slovenski biografski dokumentarni film

Telo, slovenski biografski dokumentarni film

Povedka o jezeru/Järven tarina, sinhroniziran dokumentarec za otroke, 5+

Povedka o gozdu/Metsän tarina, podnaslovljen dokumentarni film za otroke, 6+

Benedetta/Benedetta, drama, 18+

Mirai/Mirai no Mirai, podnaslovljen fantazijski film, 8+

Phoenix/Phoenix, psihološka drama



Ris/Lynx, podnaslovljen dokumentarni film, 8+

Kapa, slovenski božični družinski film, 6+

Preprosto super/Helt super, sinhronizirana družinska pustolovščina, 6+

Božičkov vajenec in čarobna snežinka/L'apprenti Pere Noel et le flocon magique, sinhronizirana animirana družinska pustolovščina, 4+

Kako postati dobra žena/La bonne épouse, komedija


Žarek v srcu/Un beau soleil intérieur, romantična drama

Visoka družba/High Life, znanstvenofantastična drama


Mirni zaliv/Ma Loute, kriminalna komedija





Tudi miši gredo v nebesa/Myši patří do nebe, sinhronizirana pustolovščina za otroke, 7+

Asako I & II/Netemo sametemo, romantični triler


Adamant/Sur l'Adamant, dokumentarni film




Dancing Queen/Dancing Queen, podnaslovljen mladinski/družinski film, 8+


Prinčevo potovanje/Le voyage du prince, podnaslovljena pustolovščina za otroke
POSEBNA PAKETNA PONUDBA

nakup posameznega filma ni mogoč, cena paketa filmov: 6,5 EUR

... v pripravi ...